Loting Abcoude - Amsterdam 13 oktober 2019

2019-10-09 22:05 - Initiële versie van de loting
2019-10-11 09:30 - Namen van diverse roeiers, stuurlieden en boten toegevoegd
2019-10-11 20:20 - Heren C4+ De Hoop/Nereus bijgeplaatst en rugnummers toegevoegd
# Categorie Vereniging Roeiers Stuur/
Boot
1 Heren C4* Die Leythe/
Rijnland
Peter van der Putten
Erik-Serge Blaauw
John Zelhorst
Ton van der Wouden
St: Machteld van der Wouden
Boot: n.t.b. (Poseidon)
2 Heren C4* Viking Jean François Raysz
Casco de Coca
Ruud van Ginkel
André van der Lelij
St: n.t.b.
Boot: Vjofn
# Categorie Vereniging Roeiers Stuur/
Boot
3 Mixed C4* De Hoop Paula de Jonge
Joan van Esveld
Pim Dekker
Peter van Dalen
St: Mia Horstmanshof
Boot: Rembrandt
4 Mixed C4* RIC Ellen Maas
Geertje van Gulik
Johan Rozestraten
Marcel Vervloet
St: n.t.b.
Boot: Stroomversnelling
# Categorie Vereniging Roeiers Stuur/
Boot
5 Heren C4+ Nereus 1 Cas Hoogenboom
Frenk klein schiphorst
Stijn van den Bosch
Lars Kreiter
St: Eva Hijlkema
Boot: n.t.b.
6 Heren C4+ Skøll 2 Ruben van Dam
Marijn Bult
Gert Veldhuizen
Daniel Versluis
St: Eva Venmans
Boot: n.t.b.
7 Heren C4+ Skøll 1 Ewout Hardeman
Hugo van Duijnhoven
Rutger Overstegen
Job Huisman
St: n.t.b.
Boot: n.t.b.
8 Heren C4+ Nereus 2 Pieter Lubbe
Ole Nissen
Victor van Meer
Carl Russchen
St: Juan de Rooij
Boot: n.t.b.
9 Heren C4+ Skøll 3 Jules van Iterson
Sebastiaan Barneveld
Lucas Duifs
Erik Kaal
St: Valentine Gu
Boot: n.t.b.
10 Heren C4+ De Hoop Piet den Blijker
Piet van Eldonk
Piet Polman
Piet Klein
St: Piet Koen
Boot: n.t.b.
11 Heren C4+ De Hoop/
Nereus
Thijs van Haaps
Jeroen Walchenbach
Daan van der Linden
Friso van Alphen
St: Tom Feijen
Boot: n.t.b.
# Categorie Vereniging Roeiers Stuur/
Boot
12 Dames C4* De Amstel Florrie de Pater
Heleen vd Molen
Mieke Soelman
Christine Simonis
St: Joan Baggerman
Boot: Jan van Gent
13 Dames C4* Skøll 2 Emma Ruitenbeek
Susan Visser
Carlijn Bouman
Puck Vree
St: Nathalie van Kesteren
Boot: n.t.b.
14 Dames C4* Skøll 1 Nika Vos
Ashley Rijst
Jonneke Boere
Sanne bruggink
St: Doddy Wolfs
Boot: n.t.b.
15 Dames C4* RIC Mirjam van Klink
Geke Uninge
Marit Wolffenbuttel
Carla Weber
St: Martin Stroober
Boot: Zegevier
# Categorie Vereniging Roeiers Stuur/
Boot
16 Dames C4+ Skøll 2 Kris de Maat
Fleur Bleeker
Noor Grimberg
Bobbie Fabels
St: Mariëtte Peutz
Boot: n.t.b.
17 Dames C4+ Skøll 1 Amber Hurry
Gabriella Bliek
Maud Feenstra
Iris Neijzen 
St: Martha Broere
Boot: n.t.b.
# Categorie Vereniging Roeiers Stuur/
Boot
18 Mixed C2* RIC 4 Paulien Zeinstra
Robert Douqué
St: Gisela Herbock
Boot: Piet Helle (W III)
19 Mixed C2* RIC 1 Frans Hettinga
Trudi Beelen
St: Chris Bowen
Boot: Macht Toont
20 Mixed C2* RIC 3 Jeanne Stockmann
Bart van der Heijden
St: Joanne Donkers
Boot: Ait Vedan
21 Mixed C2* RIC 2 Roel van der Steen
Maartje Wakker
St: Antoinette de Groot
Boot: Kapitein T.
# Categorie Vereniging Roeiers Stuur/
Boot
22 Heren C2+ Skøll Tim Kunis
Julius van Kampen
St: Iris van Boven
Boot: Beyla
# Categorie Vereniging Roeiers Stuur/
Boot
23 Dames C2* RIC Moniek van der Kaaden
Ho Jung Mulder
St. Noor Eppens
Boot: It Giet Oan
# Categorie Vereniging Roeiers Stuur/
Boot
24 Heren C1x RIC 2 Robin Witteveen Boot: Jacobje
25 Heren C1x RIC 1 Pieter Locher Boot: Primo
# Categorie Vereniging Roeiers Stuur/
Boot
26 Heren 2-persoons
rolbankenwherry
De Hoop 2 Kristan Goeting
Petrick Pap
Volkert Balk
St: n.t.b.
Boot: n.t.b.
27 Heren 2-persoons
rolbankenwherry
Naarden Jos Pape
Dennis Vermeij
St: Sanne Vos
Boot: Jacques (Poseidon)
28 Heren 2-persoons
rolbankenwherry
De Hoop 1 Russell Kerkhoven
Rob Wijsbek
St: Erna van der Doel
Boot:  Moppie (Poseidon)
# Categorie Vereniging Roeiers Stuur/
Boot
29 Dames 2-persoons
vastebankenwherry
Jason/Zeilend
Scheehout 2
Tineke Bos
Margot Bos
St: Andrea Swenne
Boot: De Reiger
30 Dames 2-persoons
vastebankenwherry
Zeilend
Scheehout 1
Aleid Meulenhoff
Caroline
St: n.t.b.
Boot: De Harp
31 Dames 2-persoons
vastebankenwherry
Jason/Zeilend
Scheehout 1
Monique Kuunders
Annemarie Klein Robbenhaar
St: Sita Drost
Boot: n.t.b. (Willem III)
32 Dames 2-persoons
vastebankenwherry
Zeilend
Scheehout 2
Rosemary Botenga
Annemiek Erkelens
St: n.t.b.
Boot: n.t.b.